Fikir 360 olarak izmir başta olmak üzere tüm türlkiye genelinde kurumsal kimlik tasarımı alanında hizmet vermekteyiz. Kurumsal kimlik kurumları birbirinden ayıran en belirgin özellktir. Her firma yada kuruluşun kendine özgü bir kimliği olmalıdır. Kurumsal kimlik çalışmalarının başında logo tasarımı gelmektedir, en önemli özelliği kolay anlaşılır ve özgün olmasıdır. amblem (logo) ve logotype çalışmaları ile ortaya çıkar. Söz konusu olan kimlik tasarımının en önemli özelliği, özgün, ayrıştırıcı özelliğe sahip olmasıdır. .

Kurumsal kimlik çalışması şirketiniz için yapılan en önemli çalışmaların başında gelmektedir, Dolayısıyla işinde uzman kişi veya kuruluşlar tarafından yapılması önemlidir. Fikir360, size özgü kurumsal kimlik tasarımları oluşturur ve markalaşma sürecinde her zaman yanınızdadır.  fikir360 Reklam Ajansı olarak, Yapılan tüm çalışmalar kurumsal kimlik pdf şeklinde hazırlanır ve standartlara uygun şekilde teslim edilir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir, Neden Önemli?


Bir örnekle açıklayacak olursak; Diyelim ki ilk defa yemek yiyeceğiniz bir restorana gittiniz. İçeriğe girer girmez ilk önce bizi logosu karşılar daha sonra dekorasyonu, personeli giyim tarzı ve menüsü gibi unsurların tamamı bir uyum içindedir bu uyum akılda kalıcılık sağlar ve marka bilinirliğini arttırma yolundaki en büyük adımdır.

Başlıça kurumsal kimlik çalışmaları

Logo Tasarımı, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Torba Zarf, Kartvizit, Sunum Dosyası, Muhasebe Evrakları (Fatura, İrsaliye, Makbuz), Kurumsal Kimlik Kullanım Kılavuzu, Broşür, Insert, Etiket.

Teklif almak için BURAYA tıklayın. veya 0 554 468 53 43 arayabilirsiniz.

Proje Gelişim Süreci